STORIES for CHILDREN by Sister Farida

(www.wol-children.net)

Search in "Ukrainian":

Home -- Ukrainian -- Perform a PLAY -- 055 (Innocent in jail 3)

Previous Piece -- Next Piece

СЦЕНКИ -- розігруйте їх для своїх друзів!
Спектаклі для постановки дітьми

55. Невинний у в'язниці 3


Двері тюремної камери зачинилися з грюкітом. Сторож замкнув двері на замок і пішов. Йосип сів за ґрати, хоча не скоїв ніякого злочину. Навпаки, він зробив усе правильно, і через це опинився у в'язниці. Як можна пояснити таку несправедливість?

Йосип сидів і думав.

(на фоні грає мелодія, поки Йосип думає)
У нього в пам'яті знову й знову поставали обличчя братів. Минули роки з тих пір, як вони продали його в рабство і він потрапив у Єгипет. Брати зненавиділи його за те, що Бог обіцяв зробити його великим правителем.

Тут, у країні пірамід і фараонів, Йосипа купив один із фараонових слуг, Потіфар. Йосип сумлінно виконував роботу, і Потфіар був задоволений ним. Він ніколи ще не мав такого сумлінного раба. Що б Йосип не робив, все у нього виходило добре. Він ніколи не терпів невдачу. І знаєте, в чім був його секрет? А в тім, що з ним був Бог, і Бог йому допомагав.

Потіфар довірив йому свій дім і поля. Йосип був надійним і дуже красивим. Потіфарова дружина була в захваті від нього і домагалася взаємин із ним, як із чоловіком.

Але хіба так можна робити? Божий закон каже: «Не перелюбствуй!» Цей закон діє зараз, як він діяв і тоді. Йосип слухався Бога і не піддавався на домагання.

Одного разу Потіфарова дружина знову взялася спокушувати Йосипа.

А що робиш ти, коли хтось тебе спокушує? Будь, як Йосип: він тікав від гріха. Потіфарова дружина схопила край його верхнього одягу, але Йосип скинув з себе одяг і кинувся тікати. Він вирішив не грішити з дружиною свого пана. Й було досадно, і вона задумала помститися.

Коли чоловік повернувся з роботи додому, вона поскаржилася йому і сказала, нібито Йосип приходив до неї в кімнату і намагався оволодіти нею, але вона закричала, і він втік, залишивши свій верхній одяг. Вона показала чоловікові Йосипів одяг як доказ своїх слів.

Потіфар повірив в цю неправдиву історію і розлютився на Йосипа. Він наказав негайно схопити його і кинути до в'язниці.

Однак і там Бог був з Йосипом, і тому наша історія на цьому не закінчується.

Бог мав Свій задум для Йосипа, хоча сам Йосип в той час не міг цього зрозуміти.

У наступній передачі ми продовжимо розповідати вам історію Йосипа.


Дійові особи: Оповідач

© Авторське право: CEF Germany

www.WoL-Children.net

Page last modified on August 04, 2022, at 09:16 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)