STORIES for CHILDREN by Sister Farida

(www.wol-children.net)

Search in "Ukrainian":

Home -- Ukrainian -- Perform a PLAY -- 056 (God forgets no one 4)

Previous Piece -- Next Piece

СЦЕНКИ -- розігруйте їх для своїх друзів!
Спектаклі для постановки дітьми

56. Бог нікого не забуває 4


Проходили тижні, місяці... Йосип чекав. Здавалося, його очікуванню немає кінця. Йосип думав:

Йосип: «Я не винний, але сиджу у в'язниці. Чому ніхто мене не визволяє?»

Колись до нього в камеру посадили чоловіка, який був слугою в фараона. Той чоловік пообіцяв, що коли вийде з в'язниці, то розповість про нього фараону. Але щойно він вийшов на волю, як одразу забув про Йосипа. З того часу минуло два довгих роки... Здавалося, всі забули про Йосипа, але Бог про нього не забув. Він обіцяв зробити Йосипа великим правителем, і тепер настав час виконати цю обіцянку.

Фараону наснився сон. І смисл цього сну ніхто не міг йому поясинити. Фараон засмутився. Тоді слуга, що був із Йосипом у в'язниці, згадав про Йосипа.

Слуга: «Я знаю одного чоловіка, який вміє тлумачити сни. Його звати Йосип. Він сидить у в'язниці, але він не винний. Я зовсім забув про нього».

Фараон: «Приведіть його до мене!»

Наказ фараона був негайно виконаний.

Йосипа привели до правителя Єгипту. Иосиф вклонився йому.

Фараон: «Я чув, що ти можеш тлумачити сни».

Йосип: «О могутній фараоне! Для мене це неможливе, але для Бога все можливе».

Фараон: «Я бачив уві сні, що стою на березі Ніла. Із води вийшли сім товстих корів, а потім з'явилися сім худих корів, і худі з'їли товстих. Далі бачу: сім великих колосів, аж ось з'являються сім малих колосів, і малі з'їли великих. Ти не можеш мені пояснити, що все це значить?»

Йосип: «Бог повідомив тебе про те, що сім років буде багато врожаю. В Єгипті буде достаток зерна. А далі настануть сім років голоду. Земля не даватиме врожаю. Це неодмінно станеться саме так. Найкраще, що можна зробити, – це знайти мудрого чоловіка, який протягом семи років достатку збиратиме зерно, щоб люди не постраждали у сім років голоду».

Тлумачення Йосипа було переконливим для фараона.

Фараон: «Йосипе! Ти і є той чоловік. Бог з тобою. Я призначаю тебе моїм помічником. Віднині всі в Єгипті повинні слухатися тебе!»

Так Йосип став другою людиною в Єгипті після фараону. Йому було важко повірити це було. Навіть хоча іноді йому здавалося, що всі його забули, Бог його не забув.

Брати зненавиділи його і продали в рабство. Потім його посадили у в'язницю, хоча він не мав жодної провини.

За моїми підрахунками, Йосипу довелося чекати цілих десять років! Нехай це буде для нас підбадьоренням. Бог нікого не забуває. Не забуває він і тебе. Вір у Нього і доручи йому все своє життя. Після цієї події Бог зробив через Йосипа дивовижні речі!

Обов'язково послухайте наступну передачу!


Дійові особи: Оповідач, Йосип, слуга, фараон

© Авторське право: CEF Germany

www.WoL-Children.net

Page last modified on August 04, 2022, at 09:16 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)