STORIES for CHILDREN by Sister Farida

(www.wol-children.net)

Search in "Ukrainian":

Home -- Ukrainian -- Perform a PLAY -- 039 (Stoning and crowning)

Previous Piece -- Next Piece

СЦЕНКИ -- розігруйте їх для своїх друзів!
Спектаклі для постановки дітьми

39. Побиття камнями та вінець слави


П'ятий клас добре тренувався, готуючись до спортивних змагань. Усі старалися хто як міг. На урочистій церемонії в кінці змагань переможцям вручали нагороди. Їхні обличчя сяяли від щастя.

Сергій переміг на змаганні бігунів. А уявіть собі, що було б, якби він спочатку біг швидше за всіх, перегнав би всіх, але перед фінішною лінією зійшов би з бігової доріжки та сів собі відпочивати. Таке не можна навять уявити! Хто гарно почав – той повинен бігти так само до кінця.

Те саме стосується і віруючих в Ісуса. Важливо не лише почати життя з Ісусом, але йти цим шляхом до кінця. Усе залежить від того, як ми пройдемо наш шлях. Ісус допомагає нам, як Він допомагав і Степану. Багато хто намагався переконати його не вірити в Ісуса. В Біблії написано, що до нього прийшли люди і спробували з ним сперечатися. Але Степан не вступив у суперечку. Вони розлютилися на нього і почали розповідати всім навколо лиху неправду про Степана, хоча він вірив у Бога і допомагав бідним. Степану довелося постати перед судом.

Обвинувач: «Степан хулив Бога і вчив тому, що суперечить Закону».

Суддя: «Це правда?»

Всі дивилися на Степана. У нього обличчя сяяло, як в ангела. Замість того, щоб захищатися, він почав розповідати їм про Ісуса.

Степан: «Божий Син прийшов на землю. Ви розп'яли Його на хресті, але Бог воскресив Його з мертвих».

Навіть на суді Степан залишався вірним Господу Ісусу. Потім він подивився на небо і сказав:

Степан: «Я бачу розкриті небеса та Ісуса, що стоїть праворуч від Бога!»

Почувши ці слова, розлючений натовп кинувся на Степана. Його побили, а потім поволокли за місто і каменували. Степан залишився вірним Ісусу до самої смерті. Його забили камінням насмерть. Перед смертю він молився.

Степан: «Господи Ісусе! Я іду до Тебе на небо. Прости їм усі гріхи!»

Шлях до мети був нелегким, але Степан залишився вірним. І за це Ісус дав йому вінець слави. Завжди варто вірити в Ісуса і залишатися вірним Йому, адже труднощі, ненависть і зневага – це не кінець. Найкраще попереду!


Дійові особи: Оповідач, обвинувач, суддя, Степан

© Авторське право: CEF Germany

www.WoL-Children.net

Page last modified on August 04, 2022, at 09:12 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)