STORIES for CHILDREN by Sister Farida

(www.wol-children.net)

Search in "Ukrainian":

Home -- Ukrainian -- Perform a PLAY -- 170 (Halloween – without me 2)

Previous Piece

СЦЕНКИ -- розігруйте їх для своїх друзів!
Спектаклі для постановки дітьми

170. Хелловін – без мене 2


Джейн: «Я думала, що Хелловін – чудове свято, а всі ці страхіття – то просто жарти. Але коли я зрозуміла, що насправді це поклоніння сатані, я перестала брати участь у його святкуванні».

Багато дітей, як Джейн, більше не святкують Хелловін.

Карл: «Я тепер не їм піцу зі страшним обличчям, суп з павучої крові та іншу мерзоту. Фу! Мене нудить від цього!»

Дівчинка: «Ми розмовляли про Хелловін на уроці англійської мови. Тато сказав учительці, що це свято пов'язане з окультизмом. Тобто в ньому присутні невидимі сили. І тому мені дозволили вийти з класу».

А чому Ральф не бажає святкувати Хелловін?

Ральф: «Я вірю в Бога і хочу робити те, що каже мені Бог».

Давайте прочитамо з Біблії. Повторення Закону, 18-й розділ, вірш 9:

Ральф: «Не вчися наслідувати мерзенні вчинки народів!»

Бог є любов. Він застерігає нас, тому що любить нас. Його заповіді добрі. Хто слухає Бога – того сатана не впіймає в свою пастку.

Бетті: «Я не знала, що за Хелловіном стоїть сам диявол. Я прочитала про це в одній книжечці та була глибоко вражена цим. Тепер я всіх застерігаю. Я навіть у школі читала вголос цю книжечку. Учителька дозволила мені. Гадаю, що не одна я дізнаюся про це тільки зараз. Але тепер я кажу: Хелловін – без мене! Сподіваюся, що скоро багато хто буде так казати. Якби я дізналася раніше про те, що Хелловін – від сатани, я взагалі ніколи не брала б участі в його святкуванні».

Може, ти теж цього не знав і раніше відзначав це свято. Якщо ти шкодуєш про це, то не бійся. Ісус – переможець! Помолись Йому, і Він почує тебе! Наприклад, можна так помолитися Йому:

Хлопчик: «Господи Ісусе, дякую Тобі за те, що Ти любиш мене! Прости мене за те, що я брав участь у Хелловіні. Я більше не буду цього робити. Я хочу віднині жити для Тебе й читати Твоє Слово, Біблію. Я вірю в Тебе. Дякую, що Ти помер за мій гріх! Амінь».

Ісус одразу відповідає на такі молитви. Він тобі прощає, тому що любить тебе. І якщо ти запросиш Його в своє життя, Він завжди буде з тобою. Він тебе збереже.

Робіть так, як Бетті: розповідайте іншим правду про Хелловін. Може, вони теж повірять в Ісуса і скажуть: «Хелловін – без мене!»


Дійові особи: Оповідач, Джейн, Карл, дівчинка, Ральф, Бетті, хлопчик

© Авторське право: CEF Germany

www.WoL-Children.net

Page last modified on August 04, 2022, at 09:44 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)