STORIES for CHILDREN by Sister Farida

(www.wol-children.net)

Search in "Ukrainian":

Home -- Ukrainian -- Perform a PLAY -- 052 (Without a schedule to Hawaii)

Previous Piece -- Next Piece

СЦЕНКИ -- розігруйте їх для своїх друзів!
Спектаклі для постановки дітьми

52. На Гаваї без розкладу


Ви бачили колись, як перелітні птахи перед відльотом збираються на електричних проводах? Звідки в них таке бажання летіти на південь?

Співучі птахи, ластівки та лелеки щороку майже в той самий день відлітають до теплих країв. Звідки вони знають, що настав час збиратися в дорогу? Це знання дав їм Сам Бог-Творець.

Вони виконують Божі накази, і це спасає їм життя.

Деякі птахи пролітають понад 10 тисяч кілометрів, а навесні знову повертаються до рідного гнізда. Хіба це не чудо?

Є такий птах – американська золота сивка. Цей птах живе на Алясці, де лід на землі ніколи не тане. Пташенята американської сивки вилуплюються на 26-й день. Улюбленою їжею цих птахів є журавлина та жирні гусениці. За величиною ці птахи приблизно такі, як голуби. У них лискуче пір'я золотисто-зеленого кольору. Вони не дуже добре ходять, але чудово літають. Це для них значно важливіше, адже вони проводять зиму на Гавайських островах, і для цього їм доводиться летіти 88 годин без зупинки.

Вчений: «Переліт американської сивки залишається таємницею для вчених. Перед відльотом вона набирає вдвічі більше від своєї звичайної ваги. Уявіть собі, якби таке сталося з вами! Під час перельоту американська сивка робить 250 000 змахів крил. А ви змогли б віджатися 250 тисяч разів без передишки? Якби у цих птахів був спідометр, він показав би швидкість польоту – 50 кілометрів за годину.
Американська сивка важить всього-на-всього 300 грамів, і за кожну годину перельоту втрачає 0,6 відсотків своєї ваги. За підрахунком виходить, що вона фізично не спроможна долетіти до місця призначення і ще за 800 кіломерті до того місця повинна впасти в океан! Але насправді ці птахи таки долітають до того місця, тому що летять зграєю у формі латинської літери "V", завдяки чому птах, який летить попереду, бере опір вітру на себе, і іншим птахам у зграї легше летіти. Птахи час від часу міняються місцями, і таким чином економлять енергію».

Американська сивка просто робить те, що закладено в неї Богом. Без компасу, без мапи, вона летить через нічну імлу та хмари. І навіть молоді птахи, які раніше не бували на Гаваях, знаходять у величезному океані ці невеличкі острови. Це не випадковість, але це можливе тому, що ці птахи виконують Божі добрі накази і співають Богові пісні подяки.

Так само слід робити і нам з вами, правда?

Ми теж маємо Божі добрі накази в Біблії. Хто дотримується Божих настанов, той досягає свого місця призначення.


Дійові особи: Оповідач, вчений

© Авторське право: CEF Germany

www.WoL-Children.net

Page last modified on August 04, 2022, at 09:15 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)