STORIES for CHILDREN by Sister Farida

(www.wol-children.net)

Search in "Ukrainian":

Home -- Ukrainian -- Perform a PLAY -- 022 (Chariot of fire to heaven 7)

Previous Piece -- Next Piece

СЦЕНКИ -- розігруйте їх для своїх друзів!
Спектаклі для постановки дітьми

22. У вогненій колісниці – на небо 7


Пам'ятаєте, я нещодавно розповідав вам про великий розшук Іллі? Його зникнення так і залишилося загадкою.

Оповідач: Єлисею, ти був найближчим другом Іллі. Тобі відомо, де він?

Єлисей: «Так, відомо».

Оповідач: Бачу, ти веселий. Мені дуже цікаво.

Єлисей: «Я добре пам'ятаю, як Ілля зняв свій плащ перед тим, як піти. Я вирішив іти разом з ним, хоча він відраджував мене від цього. По дорозі ми зустріли пророків, які спитали в мене: "А чи знаєш ти, що сьогодні Ілля з тобою восстаннє?"»

Оповідач: Ти засмутився, коли це почув?

Єлисей: «Я і так знав про це. Тому наказав їм мовчати. Ми пішли далі на схід. Коли ми дійшли до Йордану, то ніде не побачили моста. Тоді Ілля зняв свій плащ, згорнув і вдарив по воді. І уявіть собі: вода у річці розспутилася, і ми перейшли на інший берег по дну».

Оповідач: Правда?

Єлисей: «Аякже! Я сам там був. Я в захваті від Божої величі, від Його сили й від того, як Він робить чудеса через немічних людей.
Дорогою ми розмовляли про Бога. Аж раптом сталося щось дивне. На небі з'явилася вогненна колісниця з вогненними кіньми. Вражений я дивився, як на цій колесниці Ілля возноситься в невидиме Боже Царство. Я кликав Іллю, але він скоро зник із очей. Так Бог у славі возніс його на небеса».

Оповідач: Ось чому ніхто так і не зміг відшукати його. Дякую, Єлисею, за те, що ти відповів на наші запитання. Отже, тепер загадку розгадано.

Земне життя людини неодмінно закінчується смертю. Проте як і коли ми помремо не так важливо, як те, що з нами буде після смерті.

Ілля живе з Богом вічно, тому що він жив з Богом на землі. В Біблії сказано: «Хто має Сина, той має життя; хто не має Божого Сина, той не має життя» (1Ів. 5:12). У наступній передачі я розповім вам про те, як Петро почав жити з Ісусом.


Дійові особи: Оповідач, Єлисей

© Авторське право: CEF Germany

www.WoL-Children.net

Page last modified on August 04, 2022, at 09:07 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)