STORIES for CHILDREN by Sister Farida

(www.wol-children.net)

Search in "Ukrainian":

Home -- Ukrainian -- Perform a PLAY -- 047 (Arsonist 6)

Previous Piece -- Next Piece

СЦЕНКИ -- розігруйте їх для своїх друзів!
Спектаклі для постановки дітьми

47. Підпалювач 6


У неділю ввечорі Тіфам сиділа на дворі й дивилася, як сонце заходить за горами Гаїті. Вона була щаслива, тому що недавно стала Божою дитиною. Її батько, чаклун на ім'я Орестил забрав у неї Біблію і порвав на шматки. Однак він не міг забрати в неї Господа Ісуса, бо Ісус був у неї в серці. Тіфам не сердилася на тата. Він сидів на дворі навпроти неї та грівся коло вогню. Вона все одно його любила. Цікаво, - думала вона, - чи знає він останні новини?

Тіфам: «Послухай, тату! Віктор щонеділі приїжджає в наше село і проповідує».

Орестил: «Краще б він цього не робив».

Орестил прикинувся сердитим і не зізнався доньці в тому, що вранці він сам потай ходив слухати проповідь Віктора. Його слова не давали йому спокою.

Віктор: «Ісус змінив моє життя. Раніше я боявся духів та служив їм. Але коли я почув про Божу любов, то повірив. І тепер я радію, бо знаю, що Ісус завжди зі мною. Я ніколи не буду одиноким».

Орестил пішов до невеликої хатинки, яку збудував для духів.

Орестил: «Гей, духи! Покажіть мені вашу силу. Нехай вогонь зійде з неба і спалить цю церкву. Чи може... ви хочете, щоб я вам допоміг?»

Серед ночі Орестил прийшов до церкви з палаючою палицею в руці. Він засміявся і підніс вогонь до солом'яного даху церкви.

В ту мить хтось різко схопив його за руку й потягнув униз. Чаклун впав на землю.

Орестил: «Віктор? Звідки ти взявся?»

Віктор: «Ісус послав мене поговорити з тобою. Він любить тебе».

Орестил: «Як Він може мене любити? Я служив духам. Я брехав. Я хотів вбити тебе. А зараз ось я збирався спалити церкву. І ще я порвав Біблію Тіфам на шматки. Після всього цього як Він може мене любити?»

Віктор: «За кожний твій гріх Він вмер на хресті. Він тебе прощає».

Орестил: «Я каюся в усьому. Я хочу мати мир в серці і стати Божою дитиною».

Чаклун не жартував. Повернувшись додому, він спалив усі свої чаклунські речі та почав нове життя. Усі раділи, дивлячись на його сяюче обличчя. А більш за всіх раділа Тіфам.

Ісус перемагає і в нашому житті, як Він переміг у Гаїті. Він приймає кожного, хто приходить до Нього із щирим бажанням стати Божою дитиною.

Адже в Біблії написано, що «всім тим, хто прийняв Його й повірив у Нього, Він дав право стати Божими дітьми» (Ів. 1:12).


Дійові особи: Оповідач, Тіфам, Орестил, Віктор

© Авторське право: CEF Germany

www.WoL-Children.net

Page last modified on August 04, 2022, at 09:14 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)