STORIES for CHILDREN by Sister Farida

(www.wol-children.net)

Search in "Ukrainian":

Home -- Ukrainian -- Perform a PLAY -- 087 (I don't want to live any more)

Previous Piece -- Next Piece

СЦЕНКИ -- розігруйте їх для своїх друзів!
Спектаклі для постановки дітьми

87. Я більше не хочу жити


Учням у класі роздали їхні оцінки. Софія сяяла від щастя. Вона не могла дочекатися, коли покаже батькам свої п'ятірки. А от Микола, навпаки, був в поганому настрої. Він сумно пакував свій рюкзак.

Богдан: «Миколо! Сьогодні підемо кататися на велосипеді?»

Микола: «Ні! Сьогодні не можу».

Богдан: «Годі тобі возитися! Чи ти, може, вирішив ночувати в школі?»

Микола: «Ти можеш іти. А я не хочу йти додому. У мене з математики «трійка з мінусом». З української мови «двійка». Тато мене вб'є, коли це побачить. Краще мені самому себе вбити. Я більше не хочу жити. Я дурень, а дурнів ніхто не любить!»

Богдан: «Не верзи нісенітниці! Твій тато любить тебе. Він дарує тобі подарунки».

Микола: «Мій тато? Він любить тільки себе і свою кар'єру. А все інше для нього неважливе».

Богдан: «Мій тато теж не ангел. Він помічає мене тільки тоді, коли я роблю щось погане. Тоді він мене страшенно лає! Мені буває так боляче. В мене теж бували часи, коли мені не хотілося жити».

Микола: «А тепер?»

Богдан: «Тепер я знаю, що є Ісус. Він любить мене навіть тоді, коли в мене нічого не виходить. Я можу завжди прийти до Нього. Він приймає мене з усіма моїми недоліками. Він мій друг. І хоча я не можу Його бачити, я знаю, що Він завжди зі мною. Він не вимагає від мене бути сильним. Я можу навіть плакати з Ним. І це мені дуже допомагає, повір мені».

Микола: «Добре тобі! Якби й я міг так вірити!»

Богдан: «Ходімо кататися на велосипеді й спілкуватися! Хочеш, я піду з тобою додому? Може, твій тато не так розсердиться, коли я буду там».

Микола: «Добре. Ти добрий друг».

Богдан: «А після канікул ми можемо іноді разом робити домашні завдання».

Як чудово, що Богдан пішов разом із своїм товаришем. Микола все одно нервував. Однак сталося чудо: тато не розсердився, коли побачив оцінки Миколи. Він навіть зізнався, що й сам часто одержував погані оцінки в школі.

Дітям буває важко, коли батьки вимагають від них досконалості.

Але Ісус не такий. Він приймає тебе таким, яким ти є. Він любить тебе з усіма твоїми сильними та слабкими сторонами. Він знає, на що ти здібний, але знає і про те, що тобі дуже важко дається. Він хоче тобі допомогти. Отже, будь мужнім і надійся на Нього! Якщо ти знаєш Ісуса, це не значить, что ти одразу станеш найліпшим учнем у класі, але Він допоможе тобі досягати успіхів. Він навчить тебе бути дисциплінованим і охочим в навчанні.

Будь мужнім і надійся на Нього! З Ним ти можеш більше, ніж ти можеш собі уявити!


Дійові особи: Оповідач, Богдан, Микола

© Авторське право: CEF Germany

www.WoL-Children.net

Page last modified on August 04, 2022, at 09:24 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)