STORIES for CHILDREN by Sister Farida

(www.wol-children.net)

Search in "Ukrainian":

Home -- Ukrainian -- Perform a PLAY -- 078 (Lou Ling makes a decision)

Previous Piece -- Next Piece

СЦЕНКИ -- розігруйте їх для своїх друзів!
Спектаклі для постановки дітьми

78. Лоу Лінґ приймає рішення


Перед Лоу Лінґ було велике питання. Вона думала про боввана, що стояв на полиці над вхідними дверима. Ця дівчина жила в Китаї, і її батьки казали, що отой шматок дерева – то Бог.

Неправда! Не може бути. Живий Бог на небі, а ця статуя на полиці – то просто бездушний бовван. Він мав руки, але не міг допомагати людям. Він мав рота, але не міг вимовити жодного звука. Він мав вуха, але не міг нічого чути.

Люди поклонялися цьому боввану та не знали, що живий Бог це заборонив. Він сказав: «Я Господь, Бог твій. Не поклоняйся іншим богам. Поклоняйся тільки Мені!»

Лоу Лінґ міркувала про це.

Лоу Лінґ: «Невже у нас на полиці дійсно сидить істинний Бог?»

Вона ходила в християнську школу і чула про єдиного істинного Бога. Вона знала, що Бог послав Свого Сина в світ вмерти за гріхи кожної людини. Її вражала розповідь про те, як Він на третій день воскрес і тепер живе на небесах.

Де ж правда? Хто істинний Бог? Ісус чи ця статуя в їхньому домі?

Лоу Лінґ: «Ага, придумала! Я віднесу нашого домашнього ідола в двір і там зарию в землю. І якщо він воскресне, то значить він справжній Бог».

Лоу Лінґ узяла лопатку, вийшла в двір і зарила ідола в землю. Вона була вкрай задоволена своїм задумом. Минув один день. На другий день вона пішла до могилки та відколупала трохи землі. Статуя лежала на тому самому місці. Дівчина насилу дочекалася третього дня. Але бовван, як і раніше, лежав у землі непорушно.

Лоу Лінґ: «Тепер я вірю в Господа Ісуса, Який умер за мене і воскрес із мертвих».

Лоу Лінґ прийняла правильне рішення і після того багато разів пересвідчувалася, що Бог завжди з нею і ніколи її не залишає.

Бог каже у Своєму Слові:

«Я Господь, Бог твій. Нехай у тебе не буде інших богів, окрім Мене. Ніщо не повинно бути для тебе важливішим, ніж Я!»


Дійові особи: Оповідач, Лоу Лінґ

© Авторське право: CEF Germany

www.WoL-Children.net

Page last modified on August 04, 2022, at 09:22 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)