STORIES for CHILDREN by Sister Farida

(www.wol-children.net)

Search in "Ukrainian":

Home -- Ukrainian -- Perform a PLAY -- 109 (Who is the thief)

Previous Piece -- Next Piece

СЦЕНКИ -- розігруйте їх для своїх друзів!
Спектаклі для постановки дітьми

109. Хто вкрав гроші


Ліза та Фелікс прийшли зі школи ті сіли обідати. Вони весело розмовляли, але мама чомусь була дуже серйозною. Раптом вона задала дітям неприємне запитання.

Мама: «Дуже дивно, але вчора у мене в гаманці було принаймні п'ятсот гривень. А сьогодні я пішла до магазину за продуктами і не змогла розплатитися, тому що в гаманці зовсім не було грошей. Може, хтось із вас узяв ті гроші? Фелікс? Ліза?»

Фелікс: «Годі тобі, мамо! Хіба ми злодії?»

Ліза: «Звісна річ, ми не брали твоїх грошей!»

Мама: «Дивно. Куди ж подівалися ті гроші?»

Після обіду Фелікс і Ліза прибрали зі столу та й пішли собі займатися уроками. Але Ліза мучилася совістю. Їй стало зле, адже це вона взяла гроші з маминого гаманця.

Ліза: «Навіщо я взяла ті гроші? Але ж мама не давала мені грошей на нові сережки! Та я ж не вкрала, а лише позичила в неї ті гроші! Як тільки зможу, одразу поверну!»

Проте від цих думок Лізі не ставало легше.

Нещодавно вони в церкві розмовляли про крадіжку. Біблія вчить, що красти гріх. А гріх неначе стіна. Він розділяє. Ліза тепер дуже гостро відчувала це. З того часу, як вона взяла ті гроші, між нею та мамою виникла якась невидима стіна. І ця стіна відділяла Лізу не тільки від мами, але й від Ісуса.

Ліза більше не могла знайти собі виправдання. А тепер вона ще сказала неправду під час обіду. Той день минув для неї безрадісно. Навіть нові сережки, що вона ховала під матрасом, не принесли їй щастя. Коли вона лягла спати, то раптом розридалася.

Мама: «Що з тобою, доню?»

Ліза: «Це я вкрала твої гроші! Ти мене після цього не будеш любити!»

Мама: «Ти вчинила неправильно. Але дуже добре, що ти знайшла в собі сміливість зізнатися в цьому. Я тебе прощаю. Ти можеш повернути мені п'ятсот гривень із грошей, які я тобі регулярно видаю. А зараз хочеш також попросити прощення і в Ісуса?»

Ліза: «Так. Господи Ісусе! Я каюся в тому, що вкрала в мами гроші. Пробач мені, будь ласка! Дякую Тобі за те, що Ти любиш мене».

У Лізи неначе тяжкий тягар упав з плечей. Вона знову була радісною. А головне, що і мама, і Господь Ісус любили її, як і раніше.


Дійові особи: Оповідач, мама, Ліза, Фелікс

© Авторське право: CEF Germany

www.WoL-Children.net

Page last modified on August 04, 2022, at 09:30 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)