STORIES for CHILDREN by Sister Farida

(www.wol-children.net)

Search in "Ukrainian":

Home -- Ukrainian -- Perform a PLAY -- 060 (Christmas – so different 2)

Previous Piece -- Next Piece

СЦЕНКИ -- розігруйте їх для своїх друзів!
Спектаклі для постановки дітьми

60. Різдво – таке незвичне 2


У невеликому селі в горах ніхто не святкував Різдво. Ніхто не радів з того, що народився Ісус. Ніхто, крім Туреї. Вона вранці розповіла своєму брату історію про Марію, Йосипа та маленького Ісуса. Турея хотіла святкувати Різдво, але не знала як.

У християнській школі в них були різдвяні ялинки, подарунки, свічки та різдвяні пісні. Але тут нічого цього не було. Турея наділа фартух і заходилася місити тісто, носити воду з криниці та доїти кіз. Туреї було приємно допомагати слабкій та втомленій матері. Це теж було в якомусь сенсі святкуванням Різдва. Увечері в них зібралося багато гостей. Всі родичі хотіли побачити Турею, адже вона бувала вдома тільки на канікулах.

Вони їли смаженого кроля з лавашем. Було дуже смачно.

Після їжі Гассан несподівано сказав сестрі:

Гассан: «Туреє! Розкажи-но нам ту історію про маленького Ісуса в яслях, що ти розказала мені вранці».

У кімнаті стало тривожно тихо. В селі не любили чути ім'я Ісуса, і тому всі покосилися на Турею. Двоюрідний брат Армін поглузував з неї.

Армін: «Це тебе в тій школі навчили? Чому ж ти ніколи не розповідаєш нам про це?»

Турея не промовила ні слова. Вона відчула себе самітною та відчуженою. Саме так відчував Себе Ісус багато років тому. Однак вона хотіла бути вірною Христу, що б там не було. Батько сказав:

Батько: «Звичайно, Турея не вірить в ці історії з Біблії. Адже вона знає, що в нас інша релігія. Правда, Туреє?»

Турея: «Ні, я вірю в Ісуса. Тільки через Нього людина може увійти в небеса. Ісус сказав: «Я є Шлях, Істина й Життя. І ніхто не прийде до Отця інакше, як через Мене» (Ів. 14:6).

У кімнаті запанувала мертва тиша, і всі вороже впилися очима в тринадцятирічну дівчину. Туреї було боляче бачити, як усі відторгають Ісуса. Вона вибіжала надвір і розплакалася. Вона була єдиною людиною, яка любила Ісуса. Чому ж інші Його не любили? На це в неї не було відповіді.

Раптом поруч із нею з'явився Гассан, її молодший брат.

Гассан: «Туреє! Мені подобаються твої історії. Я хочу бути таким, як ти».

Турея посміхнулася. Тепер їй не було страшно. Її серце сповнилося різдвяною радістю. Вона святкувала Різдво з Ісусом у сердці!


Дійові особи: Оповідач, Гассан, Армін, Турея, батько

© Авторське право: CEF Germany

www.WoL-Children.net

Page last modified on August 04, 2022, at 09:17 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)