STORIES for CHILDREN by Sister Farida

(www.wol-children.net)

Search in "Ukrainian":

Home -- Ukrainian -- Perform a PLAY -- 020 (On the run 5)

Previous Piece -- Next Piece

СЦЕНКИ -- розігруйте їх для своїх друзів!
Спектаклі для постановки дітьми

20. У бігу 5


На дорозі до царського палацу чувся тупіт копит. Дощ лив як з відра. Ледве карета зупинилася, як цар Ахав вистрибнув із неї та побіг до палацу.

Ахав: «Єзавеле! Єзавеле! Ти собі навіть не уявляєш, що сьогодні сталося! Вогонь зійшов із неба, і всі побачили, що Бог Іллі – єдиний істинний Бог. Ваал виявився безсилим, а всіх його служителів убили!»

Цариця уважно вислухала свого чоловіка. Однак ані ця вістка, ані дощ надворі не переконав її в тому, що Господь є Богом. Навпаки, вона ще більше розлютилася.

Єзавель: «Я уб'ю цього Іллю!»

Дізнавшись про цей намір Єзавелі, Ілля кинувся тікати. Ніколи в житті він так швидко не бігав. Він пробіжав майже 200 кілометрів, але навіть там він не відчував себе в безпеці. Він побіг далі, на південь. Страх привів його в пустелю.

Діти, а що робите ви, коли вам страшно?

Бог поруч! Ілля завжди робив так, як йому вказував Бог. Але на цей раз він піддався страху. Нарешті, коли в нього вже не було сил іти далі, він сів під кущем і помолився:

Ілля: «Господи, я більше не можу. Дай мені померти!»

Бог поруч. Але на такі молитви Він не відповідає. Бог зачекав, поки Ілля засне, і тоді послав Свого ангела. Ангел розбудив пророка.

Ангел: «Ілле! Вставай. Тобі треба поїсти й попити».

Ілля розплющив очі і почав оглядатися. Аж бачить: коло нього стоїть глечик з водою та лежить хліб. Він смачно поїв і попив.

Потім Ілля заснув удруге, і все повторилося знов.

Бог поруч. Божий посланець збагнув цю істину, коли побачив, з якою любов'ю Бог піклується про нього в далекій пустелі. Тепер він знов був здатним чути голос Бога. І він повернувся з новою місією.

Бог поруч! Отже й тобі не треба нічого боятися. Я хочу підбадьорити тебе словами з Біблії:

«Господь — моє Світло і мій Спаситель. Кого мені боятися? Господь — Захисник мого життя. Кого мені лякатися?» (Пс. 27:1)


Дійові особи: Оповідач, Ахав, Єзавель, Ілля, ангел

© Авторське право: CEF Germany

www.WoL-Children.net

Page last modified on August 04, 2022, at 09:07 AM | powered by PmWiki (pmwiki-2.3.3)